خانه هوشمند

هوشمند سازی ساختمان و سیستم های BMS

خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند از نظر شرکت ما ساختمانی است که دارای محیطی پویا و به صرفه و ایمن می باشد که با یکی کردن عناصر اصلی خانه و ارتباط بین آنها سهولت زندگی را در کنار زیبایی ایجاد می نماید. داشتن یک ساختمان هوشمند علاوه بر 10 تا 30 درصد صرفه جویی انرژی که به واسطه نصب تجهیزات هوشمند ایجاد می کند, باعث ایجاد آرامش جهت ساکنین به واسطه امنیت و کنترل از راه دور خانه خواهد شد. استفاده از اپلیکیشن جهت کنترل از طریق اینترنت آپارتمان امروزه بسیار همه گیر شده و این تکنولوژی روز به روز پیشرفت های چشم گیری دارد. ما در رایان هوشمند سعی نموده ایم همراه تکنولوژی های روز حرکت نموده و با شعار خانه هوشمند ایمن در پیشرفت این تکنولوژی قدم برداریم.

مزایای خانه هوشمند

مزیت خانه هوشمند را میتوان این طور بیان کرد که راحتی انجام کارها با کمترین زحمت. کارهایی مثل کنترل تهویه, کنترل از راه دور گرمایش , کنترل سرمایش , کنترل روشنایی , و در کل کنترل اشیاء منزل که بعد از استفاده از این تکنولوژی درصورت نبود آن جای خالی آن بسیار محسوس خواهد بود. ایجاد زمان بندی برای لوازم خانه از مزیت های دیگر خانه هوشمند می باشد و یا انجام بسیاری کارها به صورت خودکار که در نهایت علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه آرامش را نیز برای اعضا خانواده همراه خواهد داشت. ما در رایان هوشمند افتخار می کنیم که با ایجاد محیطی آرام و صرفه جویی در انرژی قدمی برای همنوعان خود برداشته ایم.
ساختمان هوشمند
ساختمان هوشمند

چرا رایان هوشمند

ما با تکیه بر پرسنل کارآزموده و اجرای پروژهای دولتی و خصوصی و نیز ارائه خدمات گسترده در کشور در سالهای گذشته ارائه خدمات نموده و امروز با سابقه درخشان و با تکیه بر واحد پشتیبانی و آموزش خدمات منحصر به فردی ارائه می دهد. ما در رایان هوشمند اصل را بر ارائه خدمات صادقانه در پشتیبانی متداوم بنا نهاده ایم و از این طریق سعی به معرفی خود از طریق اجرای پروژه ها در ارائه خدمات مطلوب می نمائیم. رایان هوشمند علاوه بر اینکه سعی در ایجاد محیطی زیبا و ایمن در ساختمان می نماید هیچ گاه صرفه جویی در انرژی را فراموش نمی کند. چرا اکه امروزه صرفه جویی در انرژی خود نوعی خدمات است.برای دیدن اطلاعات بیشتر کلیک کنید.