دوربین مدار بسته

نصب دوربین مداربسته در اقدسیه

در این مطلب میخواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد نصب دوربین مداربسته در اقدسیه توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراه کنید و با مطالعه توضیحات ذکر شده اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. همراه ما باشید.

ویژگی های دوربین های آنالوگ:

-هزینه پایین
-تنوع گسترده در بازار ایران
-آسانی نصب نسبت به دوربین های دیجیتال

نصب دوربین مداربسته در اقدسیه

عیب های دوربین های آنالوگ:

-کیفیت آنالوگ : کیفیت زیـر تر نسبت به دیجیتال
– توانایی نویز پذیری: به علـت بهره گیری از سیستم آنالوگ
-هزینه بالای سیم کشی
-ارتباط بیسیم با کیفیت زیـر و نا امن

همان گونه که اشاره گردید هنوز دوربین های آنالوگ در بازار ایران به عنوان دوربین های مداربسته رایـج بکار می روند. احتمالا بتوان یکـی از عـلت ها عمده آن را نداشتن نیاز به دانش شبکه ای دانست. بیشـتر از کمپانـی ها کارمندان خود را فقط به منظور راه اندازی و نصب دوربین های آنالوگ آموزش می دهند و از آموزش های نسبتا پیچیده شبکه ای دربـاره دوربین های دیجیتال صرف نظـر می نمایند. از این رو کماکان تقاضای دوربین های آنالوگ در بازار ایران خیلی بالاتر از دوربین های ip و تحت شبکه می باشد.

نصب دوربین مداربسته در اقدسیه

نصب دوربین

همین امر واردکنندگان دوربین های مداربسته را هم به واردات زیـادتر دوربین های آنالوگ نسبت به دوربین های دیجیتال سوق خواهـد داد. در هر حال یکـی از خصوصیت های مهـم دوربین های آنالوگ هزینه زیـر تر آنها می باشد. گرچه این هزینه زیـر در طرح های بزرگ در بالابودن هزینه های سیم کشی گم خواهد شد. دقت به این اصل که هر دوربین با یک سیم جداگانه به دستگاه مدیریـت کننده وصل می گـردد و این خود با بیشتر شدن تعداد دوربین ها و مسافت بالای میـان دوربین ها هزینه هنگفتی را باعث می شود.

دوربین های آی پی تحت شبکه:

دوربین های ip نسل تازه دوربین های مداربسته می باشند . درحال حاضر بازارهای دنیای تمایل بیشتری به دوربین های دیجیتال نشان داده است. این دوربین ها همان طور که از نامش مشخـص می باشد از امواج کاملا دیجیتال برای تحلیل و فرستادن داده های تصویر و صدا بهره گیری می نمایند. یعنی برخلاف دوربین های آنالوگ، این دوربین ها از همـان ابتدای اخذ عکس های امواج را دیجیتال می نمایند. همچنین  بکارگیری از امواج دیجیتال ، آنان تحت بستر شبکه مدیریـت و مشابه خواهند شد. هر دوربین شبیه یک وسیله در شبکه عمل می نماید و توسـط شناسه شبکه ip و در استـایل الگوها و قوانین شبکه به مرکز مدیریـت متصل می شود.

 

نصب دوربین مداربسته در تهران

همین خصوصیت تحت شبکه بودن در دوربین های مداربسته ip برای آنان خصوصیت های بیشتری را به همراه خواهـد آورد.

ویژگی های دوربین های ip

-کیفیت بالای همـه دیجیتال

– توانایی بهره گیری بهینه از کابل های ارتباطی
— توانایی رابطـه بیسیم با امنیت و کیفیت بالا
– توانایی فرستادن همزمان تصویر،صدا و برق در بستر شبکه

عیب های دوربین های ip

-هزینه بالای دوربین ها
-محدودیت پهنای باند
دوربین های تحت شبکه رابطـه نزدیکـی با شبکه دنیای اینترنت دارند. خواهندتوانـست از شبکه داخلی به شبکه اینترنت متصل گردند و یا حتی جداگانه از شبکه داخلی به اینترنت مرتبط شده و از آن طریق مدیریـت گردند.
برای ضبط عکس های آنها دیگر نیازی به dvr  نمی بـاشد چرا که یک دستگاه که فقط رابطـه شبکه ای تهیه نموده و داده های دوربین های ip را ذخیره نماید ضـروری می باشد. به این علـت معنی ضبط دیجیتال جای خود را به معنی کاربردی تر ضبط شبکه خواهـد داد. دستگاه ضبط عکس های دیجیتال nvr  به این منظور مورد بهره گیری قرار می گیرد.

نصب دوربین مدار بسته با کیفیت

 

کاربرد دوربین های مداربسته آی پی آنجا نمود روشنی پیدا می نماید که در طرح های بزرگ بهینه سازی سیستم یک امتیاز حساب می آید. اینکه چطور عکس های با حداقل کابل ارتباطی و با بیشترین کیفیت ممکن به مرکز نظارتی انتقال داده شود فقط از سیستم های تحت بستر شبکه بر خواهد آمد. درحال حاضر یکـی از دغدغه های مردم، نداشتن تمایل به وجود هرگونه سیم ارتباطی است. در سیستم های مداربسته آن جا که نیاز به کابل ارتباطی می باشد دوربین های تحت شبکه خواهندتوانـست با ارتباطات سری و شبکه ای از بیشتر شدن تعداد سیم ممانعـت نمایند.

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , نبش خیابان هفتم , مجتمع میلاد کاج , واحد ۳۰۷

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

رابان هوشمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *