دوربین مداربسته فرو سرخ

نصب دوربین مداربسته در الهیه

 

دوربین مدار بسته در الهیه – دوربین مدار بسته الهیه – راه اندازی دوربین مدار بسته در الهیه – نصب دوربین در الهیه – نصب دوربین مداربسته در الهیه

 

معرفی اقسام دوربین مداربسته و کاربرد آنها

دوربین مداربسته دام:

دوربین های مداربسته دام یا گنبدی، زیادترین بهره گیری را در نظارت و امنیت فضاهای بسته دارد. اسم این دوربین ها از شکل نیم دایره ی پایه ای که دوربین روی آن قرار می گیرد، گرفته شده است. این نوع پایه ها و شکل ظاهری برای جلب توجه کمتر دوربین بهره گیری می شوند. اما این پوشش ها دوربین را پنهـان نمی نمایند. پایه های نیم دایره ای شکل، زاویه مشاهده دوربین را پنهـان می نمایند؛ به این علـت دزدان نخواهندتوانـست زاویه مناسب برای دور ماندن از نگاه کـرد دوربین را تشخیص دهند.

اکثر این دوربین‌ ها لنزهایی wide با فاصله کانونی کوچک (۳،۶ یا ۴ میلیمتر) دارند. بخـش هایی از دوربین مداربسته که توانایی چرخش، گردش و زوم سریع را فراهم می نماید، “اسپید دام” گفته می شوند.

دوربین های مداربسته دام توانایی حرکت دوربین را برای اپراتور فراهم می نمایند. بعضـی از این دوربین ها هم توانایی زوم و چرخش اتوماتیک را در فواصل وقتی معین دارند. این دوربین ها خواهندتوانـست فضایی گسترده را تحت پوشش قرار دهند و حتی در نور کم هم کار خواهند کرد.

دوربین مدار بسته دام

دوربین مداربسته بولت:

دوربین های مدار بسته بولت حاوی شکلی استوانه ای و مخروطی می باشند که شکلی همانـند با گلوله تفنگ دارند. این دوربین ها معـمولاً برای دیدن فواصل زیاد بهره گیری می شوند. این دوربین ها اغلب تنظیمات گردش، چرخش و زوم را ندارند و برای ضبط عکس های از یک محل ثابت و منطقه ویـژه کاربرد دارند.

دوربین مداربسته بولت توانایی نصب بر روی دیوار و سقف را دارند و هم برای محل بسته و هم برای فضای باز بهره گیری می شوند. دوربین های مداربسته بولت چنان چه در پوششی محافظ قرار بگیرند، ضد آب خواهند شد. این پوشش، دوربین را از گردوغبار، بارش برف و باران، تگرگ و دیگر عناصر تخریب کننده دور نگه خواهند داشت.

این نوع از دوربین‌ ها توانایی مشاهده کردن در شب (با بهره گیری از مادون قرمز) دارند و خواهند توانست در شرایط نوری خیلی تاریک به آسانـی تصاویر را ضبط نمایند.

دوربین مداربسته بولت

دوربین مداربسته C-Mount:

دوربین مداربسته C-Mount توانایی عوض کردن و جابجایی لنز را دارد. این توانایی باعث می گـردد که این دوربین ها کاربری های مختـلفی داشته باشند. لنزهای استاندارد دوربین مداربسته خواهندتوانـست فاصله ۳۵ تا ۴۰ فوتی را پوشش دهند. دوربین های مداربسته C-Mount توانایی بهره گیری از لنزهای ویـژه را دارند که توانایی پوشش دهی مسافت های زیـادتر از ۴۰ فوت را هم فراهم می نماید.

دوربین مداربسته C-Mount

 

دوربین مداربسته روز و شب:

این نوع از دوربین ها در مکان های معمولی و ضمناً کم نور، کارکرد زیباتری دارند. این دوربین ها از نور مادون قرمز بهره گیری نمی نمایند ولی در شرایط گوناگون نور و تاریکـی عکس های با کیفیتی ضبط می نمایند. دوربین های روز و شب برای نظارت بر امنیت فضاهای باز مناسب می باشند. در محل هایی که دوربین های مادون قرمز کارکرد مطلوب نداشته باشند، دوربین های روز و شب مورد بهره گیری قرار می گیرند. این دوربین ها در رو به روی تابش مستقیم نور خورشید مقاوم هستند و به شیوه ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته کاربرد دارند.

دوربین مداربسته روز و شب

دوربین مداربسته دیدن در شب یا فرو سرخ:

دوربین های دید در شب از LED مادون قرمز بهره گیری می نمایند و مناسب فضاهای باز و کم نور می باشند . با به کارگیری دوربین‌ های دید در شب می‌ توان در تاریکـی شب، یک فـرد را از فاصله ۱۸۳ متری مشاهده کرد. تکنولوژی به کار رفته در این دوربین ها به دو شیوه عمل می‌کنند.

۱ – آشکارسازی عکس: در بخـش پایینی طیف نوری مادون قرمز نور انـدکی وجود دارد که جمع شده و گونه ای تقویت می‌ گـردد که ما بتوانیم آن را مشاهده نماییم.

۲ – تصویربرداری گرمای: در این حالت طیف نوری مادون قرمز در بخـش بالایی گردآوری شده و طیف به شیوه نور منعکس نشده بلکه به شیوه گرما انتشار داده می‌ شود. اجسام گرم این نور را به اجسام سردتر مثل میز یا یک ساختمان متصاعد می‌ نمایند.

 

دوربین مداربسته فرو سرخ

 برای نصب دوربین مداربسته در الهیه با ما تماس بگیرید

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

سیستم bms

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *