نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مداربسته در منطقه ۲

دوربین مدار بسته در منطقه ۲- دوربین مدار بسته منطقه ۲- راه اندازی دوربین مدار بسته در منطقه ۲- نصب دوربین در منطقه ۲- نصب دوربین مداربسته در منطقه ۲

اطلاعات فنی در مورد دوربین مدار بسته:

دوربین مدار بسته یک ابزار امنیتی است که برای هدف های اصلی از قبیل مدیریـت و نظارت ، بیشتر شدن امنیت و ایمنی و حراست ، کارهای تحقیقاتی و آموزشی کاربرد دارد. یک سیستم تکمیل دوربین های مدار بسته به لحاظ تجهیزاتی که در آن بهره گیری می گـردد حاوی دو نوع متعلقات active و passive است که تجهیزات پسیو دوربین مدار بسته را می توان بستر انتقال مثل داکت و کابل و غیره اسم برد و تجهیزات اکتیو دوربین مدار بسته را هم خود دوربین ، دستگاه رکوردر ، هارد دیسک و دیگر تجهیزات الکترونیکـی فعال نام برد.

دوربین مدار بسته برای نصب در مکان خارجی و مکان داخلی طراحی خواهند شد و دوربین های ویژه مکان های داخلی حاوی طراحی بدنه گوناگـون از دوربین های خارجی می باشند .چون فضای بیرونی وجود گرد و غبار و رطوبت و غیره عواملی هستند که خواهندتوانـست به دوربین آسیب بزند و دوربین های Outdoor جوری طراحی شده اند که بتوانند در مقابل این آسیب ها ایمن باشند.

نصب دوربین مداربسته در منطقه ۲

اقسام دوربین مدار بسته از لحاظ شکل که شامل دوربین های Board Camera , دوربین های Pinhole و Miniature , دوربین های سقفی , vandalproofcamera , دوربین صنعتی , دوربین های (IR(IR camera , در ادامه در مورد هر کدام توضیحاتی را ارائه می کنیم

تجهیزات هوشمند سازی

۱- دوربین های Board Camera : دوربین خیلی آسان تشکیل شده از یک برد الکتریکـی و یک لنز می باشد. (مثل دوربین های به کار رفته در در بازکن های تصویری)

۲- دوربین های Pinhole و Miniature: دوربین های در ابعاد کوچکی می باشند که توسـط پایه ای که دارند، روی سطح مناسب نصب می شوند. لنز این دوربین ها به دو صورت ثابت و متغیر می باشد. این دوربین ها در جاهایی مثل آسانسورها، در بازکن ها و یا محل هایی با ابعاد کوچک کاربرد دارند.

۳-دوربین های سقفی :(Dome Camera) دوربین های گنبدی شکل می باشند که با بهره گیری از پایه های خاصی که دارند بر روی سقف یا دیوار نصب خواهند شد. و کاربرد آن روی سقف زیـادتر بوده اغلب به صورت سقفی بهره گیری می شوند.در محل های داخلی فروشگاه ها ، ساختمان های مسکونی ریال پارکینگ ها و غیره از این دوربین ها بهره گیری خواهد شد.
دوربین های Dome حاوی یک برد الکتریکـی و لنز می باشند که این دو بخـش به وسیله یک محفظه حبابی شکل پوشانده شده اند. لنز بهره گیری شده در برخـی از این دوربین ها به شیوه (ثابت) و در برخـی دیگر به شیوه (متغیر) می باشد.
مزیت با ارزش این دوربین ها این می باشد که زاویه نگاه و جهت آن به سادگی قابل عوض کردن نمی باشد. و برای این کار نیاز می باشد که حباب آن باز گـردد و هر شخصی که تمایل داشته باشد زاویه آن را عوض نماید ، با مشکل روبرو می شود.

دوربین مدار بسته دام

۴- l :(vandalproofcamera)این دوربین ها مثل دوربین های Dome می باشد. با این فرق که (Vandal proof Camera) برای فضاهای خارجی طراحی شده است. این دوربین به علـت نوع جنس بدنه، در مقابل ضربه و شرایط جوی بد مقاوم بوده و به آسانـی آسیب نخواهد دید.

۵- دوربین صنعتی (BOXCamera): این نوع دوربین ها را هم در مکان های داخلی و هم در مکان های خارجی بر روی پایه می توان نصب نمود. با این فرق که چنان چه تمایل داشته باشیم دوربین را در مکان خارجی نصب نماییم، می بایست آن را درون محفظه (housing) قرار دهیم.

لنز دوربین های باکس قابل جدا شدن می باشد، به گونه ای که در زمان خرید هم لنز روی دوربین نصب نمی بـاشد و می بایست به شیوه جداگانه خریداری شوند.
دوربین های (IR(IR camera: این دوربین ها برای نگاه کـردن در شب طراحی شده اند و در آنان از LED هایی با برد ۳۰، ۳۰، ۵۰ و ۷۰ متر بهره گیری شده می باشد. و طرز کار این دوربین ها به دو شکل active  و passive  می باشد.

حالت Active: در این حالت دوربین با ساطع نمودن نور مادون قرمز(infrared radiation) و اخذ انعکاسی آن اقدام به ضبط تصویر می کند .
حالت Passive: در این حالت دوربین با بهره گیری از تقویت نور مادون قرمز طبیعی و ناتوان مکان (مثل نور ماه و ستارگان وغیره) تصویر را ضبط می نماید. مزیت این سیستم نسبت به سیستم اکتیو این می باشد که در سیستم پسیو هیچ اشعه یا نوری از دوربین ساتع نمی گـردد که ای نور ساتع شده باعث جلب دقت کسی یا تهیه اختلال در چیزی شود.

 برای نصب دوربین مداربسته در منطقه ۲ با ما تماس بگیرید

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *