دوربین مدار بسته با کیفیت

نصب دوربین مداربسته در نیاوران

در این مطلب میخواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد نصب دوربین مداربسته در نیاوران توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراه کنید و با مطالعه توضیحات ذکر شده اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. همراه ما باشید.

چند نکته که می بایست دربـاره دوربین های مدار بسته IR دانست

دوربین مدار بسته دید در شب

درحال حاضر بهره گیری از مادون قرمز در دوربین مدار بسته امر خیلی با ارزش تلقی می گردد. این امر در گذشته به علـت هزینه های بالا، و کمبود آگاهی گسترش چندانی ندارد اما در سـال های اخیر پیشرفت بهره گیری از این نوع دوربین ها را می توان به وضوح مشاهده نمـود چرا که نوع طراحی آنها، بهره گیری راحـت و ضمناً هزینه های بهینه سبب شده است که اعضا به سوی این نوع دوربین ها دقت زیادتری نشان دهند.

نصب دوربین مداربسته در تهران

نصب دوربین مداربسته در نیاوران

جدای از این مشتریان در کنار بهره گیری از قطعات آزمایش شده و مناسب، از خصوصیت های تکنولوژی به کار رفته هم بهره مند می شوند. زمانـی که دوربین های IR را زیـادتر مورد ارزیـابـی قرار می دهیم، نکته ها با ارزشی را می توان اخذ که در این مقاله به ارزیـابـی آنها خواهیم پرداخت.

۱ـ مناسب برای کاربردهای مخفی

نوری که مادون قرمز با آن خواهـد توانست فضا را مشاهده کند فراتر از آن چیزی می باشد که چشم یک انسان قادر به آن می باشد. متقابلا، اکثر دوربین های مدار بسته، نور مادون قرمز را مثل دیگر اقسام نورها اخذ می نمایند. پس چنان چه هدف شما دست یابی به یک سوژه مشکوک می باشد که در تاریکـی با چشم معمولی قادر به مشاهده آن نمی بـاشد نور مادون قرمز در دوربین های IR ابزار با ارزشی برای دارا بودن یک مدرک انکارناپذیر به شمار می آید.

۲ـ زیبا ترین ابزار نگاه کـردن در تاریکـی

توانایی نگاه کـردن در شب دوربین مدار بسته IR زیبا ترین توانایی را برای دارا بودن و منتقل کردن عکس های رنگی روزانه و شب را فراهم می کند.

۳ـ کم شدن هزینه های انرژی

دوربین های مدار بسته ای که به IR مجهز می باشند بطور عادی از LED (دیودهای انتشار دهنده نور) که تولید کننده نور مادون قرمز می باشند بهره گیری می نمایند. این LEDها، در مقایسه با نورهای تابان و نورانی ۸۰ درصد انرژی پایین تری استفاده می نمایند در صورتی که همـان سطح نور و یا زیـادتر را تولید می نمایند.

۴ـ ذخیره کردن زمان

نصب دوربین مداربسته در نیاوران

دوربین های مادون قرمز اغلب به فتوسل هایی مجهز می باشند که با تقویت LED، نور IR را روشن و خاموش می نمایند. جدای از این در مقایسه با یک لامپ برق معمولی، LEDها ۲۰هزار تا ۲۵هزار ساعت خواهندتوانـست مورد بهره گیری قرار گیرند و روشن بمانند. بعضـی از دوربین های مدار بسته مجهز به LEDهای پیشرفته می باشند که تا ۱۰۰۰ ساعت خواهندتوانـست کار نمایند.

نصب دوربین مداربسته

۵ـ دوربین مناسب برای هر نوع کاربرد داخلی و خارجی

دوربین های IR در هر نوع کاربردی مورد بهره گیری قرار می گیرند و معـمولاً این نوع دوربین ها برای کاربردهای خارجی مورد بهره گیری قرار می گیرند. با دقت به این امر، مشاهده دوربین های IR در بیرون به ویژه دوربین های دام امری عادی می باشد.

۶ـ نداشتن آسیب پذیری دوربین

دوربین های IR درحال حاضر در رو به روی هر نوع آسیبی مصون می باشند . چون که از دام های پلی کربنیت که در رو به روی ضربات سنگین مقاوم می باشند ، بهره گیری می نمایند.

۷ـ صرفه جویی در وقت

در مقایسه با دیگر اقسام دوربین ها، وقـت کمتری برای نصب دوربین های مدار بسته IR مورد نیاز می باشد، چونکه همـه وهله ها نصب در یک پکیچ آسان خلاصه می گردد. دوربین های مدار بسته IR بطور معمولی حاوی لنز از پیش نصب شده می باشند و بطور دقیق نگاه کـرد نامتناهی تمرکز دارند.

۸ـ واریز هزینه کم به زمان خرید دوربین مداربسته

در کنار ذخیره کردن وقت، اغلب هزینه ها هم با خرید این نوع دوربین ها کم می شود. این امر به ویژه وقتی که روشن کننده های مجزا، لنز، کاور دوربین، کابل های اضافه و دیگر قطعات را بطور جداگانه خریداری می نمایید زیـادتر مشهود می باشد.

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *