هوشمند سازی پاسداران

نصب دوربین مداربسته در پاسداران

 

در این مطلب میخواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد نصب دوربین مداربسته در پاسداران توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراه کنید و با مطالعه توضیحات ذکر شده اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. همراه ما باشید.

نصب دوربین مداربسته در پاسداران

دوربین بولت: نوعی از دوربین های مداربسته اغلب به شکل استوانه یا مکعب مستطیل که به شیوه دیواری و در مکانهای خارجی نصب می شوند. اصطلاح بولت (Bullet) به معنی گلوله یا لوله می باشد. دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه اغلب استوانه ای شکل و عموما فلزی می باشند.

دوربین مدار بسته بالت یا بولت و یا دیواری یکـی از پر کاربردترین از اقسام  دوربین مدار بسته می باشد. دلیـل اسم گذاری دوربین مداربسته بالت شکل ظاهری آن است چون اغلب به شیوه استوانه ای هستند.

نصب دوربین مداربسته در پاسداران

کاربرد مهـم دوربین های بولت

دوربین های بولت اغلب کاربردی بیرونی و خارجی دارند. با دقت به ضد آب بودن بدنه (IP66 بودن) این دوربین ها و شکل خاصشان این دوربین های برای مکان های خارجی یا شرایط دشوار آب و هوایی مناسب می باشند.
این دوربین ها با کیفیت های مختـلفی به صورت شبکه و آنالوگ و AHD ساخته خواهند شد و از نظـر کیفیت عکس محدودیتی ندارند.

 دوربین های بولت دید در شب

دوربین های دید در شب بولت عموما دارای IR می باشند . این دوربین ها اغلب دید در شبی با برد نسبتا بالا دارند. برد مشاهده در شب این دوربین ها به تعداد و نوع LEDهای تعبیه شده بر روی دوربین مداربسته وابسته می باشد. مد نظر داشته باشید که برد مشاهده در شب نوشته شده در کاتالوگ دوربین ها به بیشترین برد پرتاب نور دوربین اشاره دارد و الزاما تعیین کننده برد سودمند دید در شب دوربین نمی.

 زاویه نگاه کـرد دوربین بولت

دوربین های بولت از نظـر نوع لنز به دو گروه لنز ثابت (Fixed lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) تقسیم می گردند. دوربین های بولت با لنز ثابت اغلب با لنز ۳٫۶(~۷۰ درجه)، ۶(۵۰ درجه) یا ۱۲(۲۵ درجه) میلیمتر ساخته خواهند شد و دوربین های بولت وریفوکال اغلب لنز ۳-۹(~۳۵ تا ۸۰ درجه) میلی متر یا ۲٫۸-۱۲ (~۲۵ تا ۸۵ درجه) میلی متر دارند.

نصب دوربین مداربسته

معرفی اقسام دوربین مداربسته به زبان آسان

 دوربین مداربسته سوزنی :
این دوربین های مداربسته که اصطلاحا دوربین مداربسته پین هول یا ( دوربین مداربسته مینیاتوری ) می گویند ابعاد خیلی کوچکی دارند و در جاهایی که نیاز به مدیریـت نامحسوس است مورد بهره گیری قرار می گیرد. کوچک ترین نوع این دوربین ۲*۲ سانتی متر است و به دو تیـم با سیم و بی سیم تقسیم خواهند شد.

دوربین مداربسته با سیم :
این دوربین ها برای جاهایی که توانایی سیم کشی وجود دارد مورد بهره گیری قرار می گیرد. کیفیت عکس این دوربین ها بیشتر از دوربین های مداربسته بی سیم است وغیره

دوربین مدار بسته با کیفیت

دوربین مداربسته صنعتی   ( دوربین مداربسته باکس )

این دوربین مداربسته به شیوه دائم کار هستنـد و برای مدیریـت مکان های کارخاآزاد ، صنعتی ،  پارکینگ ها و مکان های باز مورد بهره گیری قرار می گیرند. زاویه مشاهده این دوربین ها بسته به لنزی می باشد که بر روی این دوربین قرار می گیرد. زیادترین زاویه دید مربوط به لنز ۲ است که اصطلاحا به آن لنز واید می گویند.

ارتباط با ما

تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

رایان هوشمند

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *