نصب دوربین

نصب دوربین مداربسته در کامرانیه

 

در این مطلب میخواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد نصب دوربین مداربسته در ولنجک توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراه کنید و با مطالعه توضیحات ذکر شده اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. همراه ما باشید.

نصب دوربین مداربسته در کامرانیه

نکات کاربردی در رابطـه با راهنمای خریدن دوربین مداربسته مناسب:

۱) قیمت دوربین مداربسته

این که برای سیستم نظارتی و امنیتی منزل خود بودجه قابل توجهی را اختصاص بدهید، کاری عاقلانه می باشد؛ چرا که زیانی که در اثر بی احتیاطی و بی نظارتی رخ دهد، خیلی سنگین تر می باشد. کوشش نمایید حداکثر هزینه ممکن را برای زیادکردن امنیت مال و جانتان صرف نمایید. نوعی از سیستم نظارتی را گزینش نمایید که کیفیت بالا، حد کوچک و توانایی افـزودن دوربین های زیـادتر را دارا باشد. خرید دوربین مدار بسته ای که کیفیت و هزینه کمتری دارد، تنها به نفع فروشنده می باشد. یک کمپانـی فروشنده ی معتبر در رابطـه با دوربین های مدار بسته طیف گسترده ی از گزینش ها و کیفیت های گوناگون را در اختیار مشتـری قرار خواهـد داد.

نصب دوربین مداربسته در کامرانیه

نصب دوربین مداربسته در کامرانیه

۲) ضمانت نامه دوربین مداربسته

یک کمپانـی بی اعتبار در حوزه فروش دوربین مدار بسته، دوربین هایی کم کیفیت را با گارانتی کوتاه مدت به فروش می رسانند. ضمناً چنان چه این دوربین دچار مشکلی گردد، کمپانـی مورد نظـر مسولیت آن را به عهده نخواهد گرفت.

در رو به روی یک کمپانـی معتبر در رابطـه با فروش دوربین و سیستم های امنیتی، گارانتی بلندمدت، خدمات نصب و پـس از فروش را در اختیار خریدارانش قرار خواهـد داد. شما خواهید توانست از پویابین محصولاتی با گارانتی و ضمانت‌دار را با اطمینان تکمیل خریداری کنید.

۳) مشخصات دوربین مداربسته

یک خریـدار کاربلد وماهر ، مشخصات دوربین مدار بسته را ارزیـابـی می نماید. اندازه لنز، زاویه مشاهده و حافظه ثبت فیلم ها از فاکتورهایی می باشند که زمان خرید دوربین می بایست مدنظـر داشته باشید. اندازه لنز دوربین، فاصله کانونی آن را معیـن می نماید و نشانگرمسافتی می باشد که دوربین توانایی فیلم برداری از آن را دارد. هر اندازه که زاویه دید دوربین زیـادتر باشد، دید گسترده تری از مکان مورد نظـر را پوشش خواهـد داد. دارا بودن حافظه ای برای ضبط فیلم ها بسیار با ارزش می باشد. هر چه اندازه این حافظه زیـادتر باشد، فیلم های زیادتری ثبت خواهد شد.

یک دوربین مداربسته با زاویه دید ۶۰ درجه و لنز ۴ میلی متری توانایی تشخیص انسان را از فاصله ۴ متری دارد. ولی عکس های ساختمان های مجاور و همسایگان را به خوبی ثبت نمی کند. با بیشتر شدن حد لنز، میدان دید به سمت چپ و راست کم می شود اما مسافتی که می توان یک انسان را تشخیص داد بیشتر می شود. درحال حاضر دوربین های مداربسته با حافظه های مختلفی در بازارهستند. چنان چه دوربین مدار بسته به یک هارد اکسترنال و یا حافظه اینترنتی متصل گردد، توانایی ثبت فیلم ها زیـادتر خواهد شد. تا جایی که ثبت اندکـی نامحدودی از فیلم ها هم میسر خواهد شد.

۴) گزینش نوع دوربین مدار بسته

به طور کلی سه مدل برای دوربین مدار بسته در بازار وجود دارد. نوع اول دوربین های مدار بسته آنالوگ می باشند که هزینه پایینی دارند. نوع دوم دوربین های مدار بسته با وضوح بالا یا همـان HD می باشند . نوع سوم دوربین های IP می باشند . IP مخفف کلمه Internet Protocol می باشد. خوشبختانه با مرور وقـت و با رشـد تکنولوژی هزینه دوربین های مداربسته کم شدن چشم گیری در مقایسه با سالیان قبلی داشته است. به این علـت بعضـی اشخـاص از دوربین های HD و IP به منظور نظارت امنیتی مسکن ها و کسب و کارهای خود بهره گیری می نمایند.

۵) تفاوت دوربین های آنالوگ، HD وIP

تصمیم گیری دربـاره گزینش میان این سه نوع از دوربین مداربسته، به کیفیت تصویر مورد نظـر و نیازهای امنیتی کوتاه مدت و بلند مدت ساختمان دارد. دوربین آنالوگ برای شناسایی اشخـاص و نظارت بر منظقه مناسب می باشد. دوربین با کیفیت HD توانایی ثبت جزییاتی مثل اعداد را هم دارد و مناسب کار های حقوقی می باشد. دوربین هایی با وضوح بیشتر هم وجود دارند که توانایی بزرگ نمایی عکس ها برای ثبت جزییات را دارند.

 

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *