هوشمندسازی اقدسیه

هوشمند سازی ساختمان در اقدسیه

هوشمند سازی ساختمان در اقدسیه – هوشمند سازی اقدسیه – خانه هوشمند در اقدسیه – هوشمند سازی در اقدسیه – هوشمند سازی آپارتمان در اقدسیه – هوشمند سازی مدارس در اقدسیه – هوشمند سازی خانه در اقدسیه – هوشمند سازی منازل در اقدسیه

در این این موضوعی که قصد داریم برای شما توضیحاتی در مورد هوشمند سازی ساختمان در اقدسیه را ارائه کنیم. که شما می توانید ما را تا انتهای این مقاله موضوع ذکر شده را مورد مطالعه قرار داده و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

تکنولوژی ساختمان هوشمند امکانات متنوع وگسترده ای در اختیار می گذارد که هر فـرد نسبت به علاقه و سلیقه خود می تواند از همه یا فقط قسمتـی از آن بهره مند شود. با کمک این تکنولوژی همه وسایل و تجهیزلات درون ساختمان ، بر حسب ویژگی ها محل و نیاز بهره گیری کننده گان ، به وسیله صفحه ای نمایش داده می شوند و از همانجا قابل مدیریـت و کنترل می باشند . فلسفه مهـم تکنولوژی ساختمان هوشمند بر حسب محوریت بخشیدن به فـرد استفاده کننده و نیازهای وی پایه ریزی شده ، به تقاضـای های درحال حاضر و آینده پاسخی آسان مناسب می دهد و توانایی هماهنگ شدن با تکنولوژی های بعدی را دارمی باشد. در اینجا دربـاره وسایل و تجهیزاتی در ساختمان توضیحاتی داده می شود که قابل کنترل می باشند .

هوشمند سازی ساختمان در اقدسیه

روشنایی : در ساختمان هوشمند منابع نور اعم از چراغ سقفی ، چراغهای رنگی تزئینی ، دیواری ، رومیزی ، فلورسنت و لامپهایLED همگی به تفکیک یا گروهی قابل کننترل می باشند. با این شیوه می توان بدون نیاز به سرکشی به همه چراغ ها از وضعیت تک تک آنان اطلاع حاصل کرد و آنان را «روشن – خاموش » نمود.
سیستم ایمنی : ساختمان هوشمند توانایی کنترل سیستم دزدگیر ، دروبین های مدار بسته و حسگر اثر انگشت (Biometric system) را دار می باشد. از مزیت های مهـم می توان دقت بالا ، توانایی مدیریـت از راه دور ، توانایی فرستادن SMS برروی تلفن همراه ، منطقه بندی فضای تحت پوشش(Zone) و تشخیص دود و آب گرفتگی را اسم برد.

هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

در ، پنجره ، کرکره وسایه بان : (نصب شده در درون یا خارج)و سایبان ها به سادکپگی قبا مدیریـت می باشند . زمان ترک ساختمان با یک نگاه به صفحه نمایش از وضعیت باز و بسته بودن همه در و پنجره ها اطلاع داشته باشید. مدیریـت درها با بهره گیری از حسگر اثر انگشت و کارت های مغناطیسی به صورت مرکزی ، علاوه بر تهیه ایمنی زیـادتر توانایی طبقه بندی و زمان بندی دسترسی به ساختمان را بوجود خواهـد آورد .
سرگرمی خانگی«Home Entertainment» : در ساختمان هوشمند بهره گیری از آرشیو موسیقی و فیلم به طبع سلیقه فردی و به تفکیک از هر اتاق میسر می باشد. آرشیو موسیقی و فیلم حاوی Sound Box ، TV، Radio ، CD ، DVD وغیره که از آن در همـه اتاق های ساختمان بدون نقل منتقل کردن دستگاه و یا حتی CD وDVD مورد نظـر بهره گیری می گردد.

آیفون تصویری: با به صدا در آمدن آیفون ، تصویر مراجع موقعی تمایل تنها روی صفحه نمایش مورد نظـر و یا روی همه صفحات نمایش منعکس می گردد. ضمناً زمانـی که ساکنین در ساختمان حور ندارند تصویر مراجع و وقـت رجوع ثبت شده و بعد از بازگشت از آن مطلع می شوند.
سیستم آبیاری اتوماتیک : آبیاری گل وگیاه ، تنظیم فواره و آبشارهای مصنوعی از طریق صفحه مدیریـت به آسانی قابل مدیریـت می باشند. ضمناً ساختمان هوشمند می تواند مدیریـت ، آبیاری گل وگیاه در حیاط یا درون ساختمان را بطور خودکار حسب برنامه از قبل مشـخص شده عهده دار شود.
برای مثال هر غروب موقعی زیـر بودن رطوبت چمن از ۳۳% سیستم آبیاری به شکل خودکار بکار می افتد.
مدیریـت تأسیسات استخر ، سونا ، جکوزی : در ساختمان هوشمند روشن کردن و مشـخص کردن گرما سونا ، اطلاع پیدا کردن از موقع رسیدن سونا به دمای مطلوب ، اتوماتیک کردن تصفیه استخر و یا جکوزی همگی بآسانی میسر می باشد.


سیستم های ارتباطی (تلفن ، پیامگیر ، تلفن سانترال ، سرویسCaller ID وFax از خصوصیات ساختمان هوسمند می باشند. ضمناً در مکان تحت پوشش می توان از تلفن تصویری (In-Hose Video telephony) بهره گیری نمود.

وسائل الکتریکـی ساختمان : در ساختمان هوشمند ، توانایی اطلاع پیدا کردن از وضعیت همه وسائل الکتریکـی و مدیریـت آنان وجود دارد . مثلاً پـس از تمام شدن کار ماشین لباسشویی هشداری مبنی براتمام کار به اطلاع می رسد ، زمان بهره گیری از جارو برقی با به صدا در آمدن زنگ تلفن یا آیفون جارو به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

برای هوشمند سازی مدارس، منازل در کامرانیه و تجهیزات هوشمند سازی با ما تماس بگیرید

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *