هوشمند سازی در جردن

هوشمند سازی ساختمان در جردن

 

هوشمند سازی ساختمان در جردن – هوشمند سازی جردن – خانه هوشمند در جردن – هوشمند سازی در جردن – هوشمند سازی آپارتمان در جردن – هوشمند سازی مدارس در جردن – هوشمند سازی خانه در جردن – هوشمند سازی منازل در جردن

احتمالا تا به حال دربـاره منزل های هوشمند شنیده اید؛ در یک منزل هوشمند، حرف دربـاره اتصالات می باشد

هنگامی که ما از موبایل های همراه معمولی به سمت موبایل های هوشمند حرکت کردیم، جهشی عظیم در ارتباطات را ناظـر بودیم. به جای اینکه تنها قادر به تهیه ارتباط و فرستادن پیغام های متنی باشیم، در حال حاضر با تلفن های هوشمند به اینترنت متصل می شویم، ایمیل ارسال می کنیم، پیغام های لحظه ای می فرستیم، فایل های مورد نیازمان را دانلود می نمایم و فراوانـی کارهای دیگر که به ارتباط نیاز دارند را انجام می دهیم.

درب هوشمند

هوشمند سازی ساختمان در جردن

دربـاره مسکن های هوشمند هم وضعیت به این منوال می باشد. فرق اصلی مسکن های هوشمند با مسکن های معمولی در این می باشد که همـه وسایل در مسکن های هوشمند به همدیـگر متصل می باشند و با یک دستگاه مرکزی مدیریـت می شوند. مدیریـت آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و اقسام گوناگونی از دوربین ها و مانتیورهایی که خواهندتوانـست به مسکن های هوشمند و اتوماتیک اضافه شوند از هر جای مسکن و حتی دور از مسکن قابل مدیریـت هستند.

هوشمند سازی ساختمان

 

ایجاد این اتصالات از شیوه مختلـف قابل انجام می باشد. سیستم های اختصاصی وجود دارند که مخصوص منزل های هوشمند تهیـه شـده اند مثل Z-Wave Zigbee ،KNX و Control4.

شما خواهید توانست از طریق وای فای و روی بستر اینترنت، این وسایل را مدیریـت نمایید . ضمناً بعضـی از آنها شانس دارد با بلوتوث هم قابل مدیریـت باشند؛ در این شرایط حتی می توان بدون بهره گیری از اینترنت هم آنها را مدیریـت نمایید . هر یک از این سیستم ها خصوصیت ها و مشکلات ویـژه خود را دارند و زیبا ترین مورد برای شما بستگی به نیاز و کاری دارد که می خواهید انجام دهید. در ادامه اطلاعات زیادتری دربـاره این مسکن ها، روش کارکرد و مدیریـت شان مطالعه کنید.

ویژگی های یک منزل هوشمند چیست؟

و ولی فوائد رابطه وسایل مسکن با همدیـگر چیست؟ در یک کلام و بطور خلاصه پاسـخ این می باشد: راحت بودن! دارا بودن یک مسکن هوشمند باعث خواهد شد بتوانید کارهای بیشتری را با زحمت پایین تری انجام دهید. کارهایی مثل تنظیم تهویه، خاموش کردن لامپ ها، روشن مایکروفر برای گرم کردن غذا و غیره.

هوشمند سازی در تهران

شما خواهید توانست برای وسایل منزل خود زمان بندی هم مشـخص نمایید ، بنابر این یکسری کارها در ساعات ویژه ای از روز به شیوه اتوماتیک انجام خواهند شد. حتی بعضـی از این وسایل هوشمند توانایی یادیگری داشته و از کارهایی که شما انجام می دهید، می آموزند، سرانجام با کار خیلی کمتری خواهید توانست انجام بسیار کارها را به شیوه اتوماتیک به وسایل خانگی خود محول نمایید .افزون بر راحتی، مسکن های هوشمند بهره وری از انرژی را هم بیشتر شدن می دهند. برای مثال می توان به ترموستات هوشمند کمپانـی Nest اشاره کرد. این ترموستات از شما یاد می گیرد که مسکنتان می بایست چقدر گرم یا سرد باشد و دما را بطور اتوماتیک تنظیم می نماید، پس شما نگران صرفه جویی در استفاده انرژی نخواهید بود. ضمناً وقتی در مسکن نباشید این ترموستات به حالت «راه دور» رفته و با تنظیم دمای خانه، مبلغ قبض های بهره گیری از وسایل گرمایشی و سرمایشی شما کمتر می شود ! سیستم مسکنی اتوماتیک Webee هم از کارها و کارهای شما می آموزد و توصیه هایی برای بیشتر شدن بهره وری در بهره گیری از لوازم و دستگاه های هوشمند، به شما خواهد کرد.

هم اکنون چه محصولاتی برای منزل های هوشمند وجود دارند؟

حالا وسایل بیشتری برای هوشمند سازی مسکن ها در بازار موجود می باشد، و با گذر وقـت تعداد زیادتری در حال داخل به بازار می باشند .

 برای هوشمند سازی مدارس، منازل در منطقه ۲ و تجهیزات هوشمند سازی در سعات آباد با ما تماس بگیرید

ارتباط با ما

تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

خانه هوشمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *