هوشمندسازی منطقه 1

هوشمند سازی ساختمان در منطقه ۱

 

هوشمند سازی ساختمان در منطقه ۱- هوشمند سازی منطقه ۱- خانه هوشمند در منطقه ۱- هوشمند سازی در منطقه ۱- هوشمند سازی آپارتمان در منطقه ۱- هوشمند سازی مدارس در منطقه ۱- هوشمند سازی خانه در منطقه ۱- هوشمند سازی منازل در منطقه ۱

هوشمند سازی ساختمان علمی می باشد که به وسیله آن میتوان اکثر تجهیزات داخلی و یا خارجی ساختمان را به وسیله پروتکل های مشابه با نوع تجهیزات به کاررفته مدیریـت و مدیریت کرد.

تجهیزات هوشمندسازی

هوشمند سازی ساختمان در منطقه ۱

ه از چندین علم برق – تاسیسات ساختمانی – الکترونیک – شبکه های کامپیوتری و برنامه نویسی است.

اندیشه ها و نظرهای طراح یک ساختمان هوشمند نقش اصلی در از میـان بردن نیازهای ساکنین و یا صاحب کار خواهد داشت.

به این علـت طراحان ساختمان هوشمند با دقت به نیاز صاحبکار و بودجه اقتصادی که آنها در نظـر دارند به طراحی و تجهیز ساختمان خواهند پرداخت.

امکانات قابل عرضه در یک ساختمان هوشمند عبارتند از :

۱- روشنایی و نورپردازی

۲-دیمر هوشمند

۳ – سیستم هوشمند حفاظتی و امنیتی

۴- سیستم هوشمند گرمایش و سرمایش

۵- سیستم هوشمند قطع نشتی گاز و اعلام

۶- سیستم هوشمند صوت و تصویر

۷- آبیاری هوشمند

۸- پرده های برقی

۹- موتورخانه هوشمند

۱۰- پارکینگ هوشمند

 

در هر ساختمان بنا بر نوع کاربری آن می تواند تمام مسائـل و امکانات ساختمان هوشمند و یا قسمتـی از این امکانات مورد بهره گیری قرار گیرد.

برای مثال : در یک ساختمان مسکونی روشنایی و نورپردازی به همراه سیستم دزدگیر هوشمند پیاده سازی می شود و در ساختمان دیگری سیستم روشنایی به همراه سیستم گرمایش و سرمایش هوشمند نصب و پیاده سازی شده می باشد.

ضمناً علاوه بر تیـم بندی مسائـل ذکر شده و با دقت به نیاز صاحب کار در هر طرح میتوان نکاتی مثل پریزهای برق – پنجره ها – درب داخلی مسکن وغیره را هم به شکل های گوناگونی به این سیستم متصل کرد،.این مورد فقط در وقـت عرضه طرح و بازدید محل قابل تشخیص می باشد.

هوشمند سازی

اشخـاص فراوانـی به علـت اتصالی های آتش سوزی ، برق ،  گاز گرفتگی و یا حوادث بعد از وقوع زلزله دچار صدمات جسمی ، جانی و مالی شده اند که ساختمان هوشمند در کم شدن این صدمات نقش به سزایی دارد . در واقع یکـی از عـلت های با ارزش درهوشمند سازی ساختمان ، ممانعـت از آسیب هایی می باشد که انسان به علـت مشکلاتی از قبیل مشغله ذهنی ، کمبود فرصت و یا ارور های انسانی در طی قرن ها نتوانسته با آن مقابله نماید .

درب هوشمند

بسیار پیش آمده که مسکن های دوست ، همکار و یا آشنایانتان دست خوش سرقت و یا طعمه حریق بوده اند. و یا باغچه هایی که در ساختمان ها و ویلای شما به علـت نداشتن آبیاری از بین خواهند رفت ، چراغ ها و لامپ هایی که از روی سهل انگاری روشن می مانند، موتورخانه ها و سیستم های گرمایشی و سرمایشی به علـت نداشتن پردازش درست بی وقفه در حال اتلاف منابع انرژی می باشند ، عزیزانی که در مسکن بر اثر نشتی گاز جان خود را از دست می دهند ، ترکیدگی های لوله های آب که باعث آب گرفتن ساختمان خواهند شد و صدها مورد دیگر که تمام از موضوعاتی هستنـد که ما را برای دارا بودن یک ساختمان هوشمند ترغیب می نمایند.

در سیستم ساختمان هوشمند تجهیزات به کار رفته عموما همـان تجهیزات عادی ساختمان می باشد و نکته با ارزش در اجراء ساختمان هوشمند روش کابل کشی و نقشه مهندسی می باشد که از طرف طراح سیستم ساختمان هوشمند به مهندس برق و تاسیسات ساختمان داده خواهد شد. ضمناً علاوه بر نقشه ساختمان هوشمند قطعات به ویژه مثل  Relay-dimer-security و کلیدهای هوشمندی می باشد که در محل مناسب خود قرار می گیرند.

روشنایی هوشمند

گروه فنی ساختمان هوشمند بعد از عرضه نقشه و اتمام کار به وسیله مهندس برق و تاسیسات وغیره سیستم های ارزیـابـی شده را در محل های مورد نیاز خود قرار خواهند داد و از طریق نرم افزار به تجهیزات متصل خواهند شد و برنامه ای که قبلا ارزیـابـی شده و صاحب کار اثبات کرده است را به تجهیزات منتقل می دهند.

 برای هوشمند سازی مدارس، منازل در منطقه ۲ و تجهیزات هوشمند سازی در سعات آباد با ما تماس بگیرید

ارتباط با ما

تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *