هوشمندسازی شهرک غرب

هوشمند سازی ساختمان در شهرک غرب

 

 

تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در شهرک غرب – خانه هوشمند در شهرک غرب – ساختمان هوشمند در شهرک غرب – نصب تجهیزات هوشمند سازی در شهرک غرب – هوشمند سازی آپارتمان در شهرک غرب – هوشمند سازی خانه در شهرک غرب – هوشمند سازی در شهرک غرب – هوشمند سازی ساختمان در شهرک غرب – هوشمند سازی شهرک غرب – هوشمند سازی مدارس در شهرک غرب – هوشمند سازی مدرسه در شهرک غرب – هوشمند سازی منازل در شهرک غرب

هوشمند سازی ساختمان در شهرک غرب

گسترش پایدار ، بیشتر شدن توانایی اطمینان شبکه توزیع ، بیشتر شدن بهره وری در استفاده انرژی، ارمغان هوشمند سازی ساختمان می باشد. هوشمند سازی ساختمان پاسخی هوشمندانه به پدیده ی بیشتر شدن پیچیدگی تاسیسات ساختمان در آینده می باشد. بیشتر شدن استفاده و همزمان کم شدن منابع سوخت های فسیلی و گرانی انرژی های تجدید پذیر و صرفه جویی در استفاده انرژی را شدت بخشیده می باشد.یکـی از اثر گذارترین شیوه ها در بهینه سازی استفاده انرژی و مدیریـت ایستادگی شبکه، اندیشه تامین انرژی ساختمان های هوشمند (smart building) که از طریق شبکه هوشمند (smart grid) و تولید غیرمتمرکز انرژی (decentralized) در کنار استفاده کننده های عمده می باشد. یکـی از پارامترهای با ارزش شبکه برق رسانی ، انعطاف پذیری و بازده بالا از طریق مدیریت بارها است. این با ارزش از طریق به کارگیری سیستم هوشمند اتوماسیون ساختمان و مدیریت شبکه عملی میشود. هوشمند سازی ساختمان ایفاگر نقشی مهم و بنیادی در حفظ موازنه میـان تولید و استفاده انرژی در شبکه هوشمند می باشد.

هوشمند سازی ویلا

در این شیوه مسکن هوشمند فقط استفاده کننده انرژی نمی باشد چرا که خواهـد توانست انرژی باد یا نور خورشید را به انرژی الکتریکـی یا گرمایی برای تامین نیازهای گرمایشی ساختمان (combined heat and power ) مبدل کنید.این کار سبب کم شدن هزینه های انرژی در ساختمان شده در حالی که سطح آسایش ساکنین به هیچ عنوان کم نمی شود.ساختمان ها به تنهایی بیشتر از چهل درصد انرژی تولید شده در دنیا را استفاده می نمایند ضمناً انتظار می رود که در آینده نزدیک به دلیـل بیشتر شدن گروهی کره زمین و بیشتر شدن امید به زندگـی و پیشرفت شهر نشینی به مقدار قابل ملاحظه ای پیشرفت پیدا نماید. در این میـان ناگفته مشخـص می باشد که ارزشمند ترین جـدال رو به روی ، حفظ امنیت و ایستادگی شبکه است. خانه هوشمند در شبکه هوشمند جوابی منطقی به این جـدال می باشد. هوشمند سازی ساختمان از طریق فراهم آوردن اطلاعات کاربردی از فرایندهای ساختمان توانایی تصمیم گیری هوشمندانه و سرانجام بیشتر شدن بهره وری و ایستادگی ساختمان را فراهم می کند.

ویلا هوشمند

یکـی از عوامل با ارزش برای این مهم به کارگیری تجهیزات گرمایشی و الکتریکـی آنلاین است. عامل با ارزش دیگر برای بیشترشدن بهره وری انرژی دانستن تاریحچه استفاده انرژی در ساختمان است که از آن می توان رفتار سیستم های گوناگون ساختمان (از تمام مهم تر سیستم سرمایش گرمایش را تحلیل نمـود و با اطلاعات به دست آمده استفاده انرژی را محدود به نیاز واقعی کرد.)

سیستم کنترل ساختمان (BMS) و سیستم کنترل انرژی در ساختمان (BEMS) متشکل از نرم افزار-دشوار افزارهایی می باشد که وظیفه جمع آوری اطلاعات تحلیل و مدیریـت سیستم های گوناگون ساختمان را به عهده دارد. درحال حاضر مفاهیم و پارامترهای ضـروری برای یک زندگـی اندیشه آل، پا را فراتر از چهارچوب ها و تعاریف گذاشته و صرفا محدود به یک ۴ دیواری با یک سقف بالای سر نمی باشد. چرا که درحال حاضر، امکانات ویژه ای چون مدیریـت مسکن از راه دور، مدیریـت سیستم های گرمایشی و سرمایشی، مدیریـت آسانسور، سیستم های ایمنی و امنیتی، سیستم سخنگوی فارسی و ده ها توانایی نرم افزاری دیگر برای اداره مکان زندگـی ، قسمـت جدا نشدنی و لاینفک زندگـی درحال حاضر می باشند.

هوشمند سازی خانه
پس با ارزش است در مسکنی زندگـی کنیم که تهدید نشت گاز و حریق ما را تهدید ننماید و یا چنان چه هم تصادفی افتاد جلوی گسترش حادثه، سریعاً و به شیوه خودکار گرفته شود. این با ارزش می باشد که در مسکنی ایمن و به دور از دغدغه هایی مثل سرقت و غیره زندگـی کنیم. و علاوه بر همـه این مسائـل مهم، لازم و ضـروری به نظـر می رسد که در مسکنی زندگـی کنیم که استفاده انرژی در آن، منطبق با الگوی درست استفاده طراحی شده باشد. در این بین، مسکن هوشمند طراحی شده به وسیله بازرگنی فیضی، گامیست مهم در جهت زیادکردن سطح کیفیت و استاندارد زندگـی .

زمانـی که در مسکن حضور ندارید، شک و تردید دربـاره مـوارد کوچک، خواهد توانست آزار دهنده باشد. تردیدهایی چون: آیا قهوه ساز را خاموش کردم؟ سیستم امنیتی را روشن کردم؟ آیا بچه ها تکالیف خود را انجام داده اند یا در حال تماشای تلویزیون می باشند ؟ آیا زمانی از مسکن بیرون شدم کولر مسکن را خاموش نموده ام؟ با زندگـی در یک مسکن هوشمند، خواهید توانست به همـه این استرس ها با یک سفر سریع آنلاین پایان دهید.

برای هوشمند سازی مدارس، منازل در سعادت آباد و تجهیزات هوشمند سازی در سعات آباد با ما تماس بگیرید

ارتباط با ما

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

خانه هوشمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *