هوشمندسازی

هوشمند سازی ساختمان در سعادت آباد

هوشمند سازی در سعادت آباد- خانه هوشمند در سعادت آباد –  ساختمان هوشمند در سعادت آباد – نصب تجهیزات هوشمند سازی در سعادت آباد- هوشمند سازی ساختمان و آپارتمان در سعادت آباد- هوشمند سازی مدارس و مدرسه در سعادت آباد- هوشمند سازی خانه و منازل در سعادت آباد- انواع  تجهیزات هوشمند سازی ساختمان، مدارس و ادارت در سعادت آباد

مدیریـت نور، دما و پرده مسکن هوشمند

در کنار بهره گیری از سیستم هوشمند در کم شدن هزینه‌­های جاری، بهره گیری از کلید­های هوشمند، پنل‌های لمسی و سنسورها برای مدیریـت نور خانه، دما و مدیریـت پرده­‌ها خیلی شیک و کارآمد می باشد. آماده نمودن مسکن برای میهمانی فقط با یک کلید! تنظیم نور، دما و وضعیت پرده‌ها با گزینش سناریوی میهمانی. شما دوست دارید مسکن هوشمند چطور رفتاری را برای گزینش هر کلید داشته باشد؟

نور پردازی هوشمند

۱ .قابلیت کنترل سیستم روشنایی بطور مجزا برای هر ناحیه
۲ .قابلیت کنترل سیستم روشنایی بر حسب سناریوهای گوناگون مثل: سناریو داخل ، خروج، مهمان، خواب، و غیره تصور کنید در سناریو خواب بدون نیاز به سرکشی به همـه نقاط منزل می توان از درون اتاق اصلی یا از طریق موبایل یا تبلت خطوط روشنایی را در شدت
روشنایی مورد نظـر تنظیم نمود.
۳ .قابلیت کنترل سیستم روشنایی بر حسب حسگر: در محیط های خالی از سکنه سیستم روشنایی برای صرفه جویی در استفاده انرژی غیر فعال می شود و موقعی تشخیص حضور اشخـاص به شیوه خودکار فعال می شود.
۴ .تنظیم هوشمند میزان روشنایی : این قابلیت وجود دارد که چنان چه درصد روشنایی محیط از میزان مطلوب بیشتر شد تعدادی از سر خط های روشنایی برای ممانعت از هدر رفتن انرژی بطور اتومات خاموش شوند و بالعکس
۵ .قابلیت کنترل و فرمان به سیستم روشنایی در بیرون از مسکن از طریق تلفن هوشمند و
وب:قابلیت کنترل و فرمان به سیستم روشنایی در هر نقطه از مسکن از طریق ریموت کنترل،
قابلیت کنترل سیستم روشنایی همه ی نقاط مسکن از طریق موبایل یا تبلت، قابلیت کنترل
سیستم روشنایی همه ی نقاط مسکن از اتاق مستر یا هر نقطه دیگر
۶ .قابلیت تنظیم شدت نور(dimmer-:( در مسکن هوشمند این مزیت وجود دارد که شدت روشنایی تعدادی از خطوط را بر حسب شرایط
مورد نظـر از ۰ تا %۱۰۰ میزان خروجی تنظیم کند که علاوه بر زیبایی محیط باعث صرفه-جویی در استفاده انرژی می شود.
۷ .سیستم نورپردازی پیشرفته: درحال حاضر با توسعه علوم طراحی نمای سازه ها و هم بهره گیری از تجهیزات روشنایی جدید در پیاده سازی
سیستم های نوین نورپردازی سن ها می توان در این زمینه هم خدمات شایانی را عرضه کرد. در این راستا کمپانی مهندسی اندیشه پردازان با بهره گیری از تجهیزات گوناگون نورپردازی از جمله وال واشرها، پار-ال ای دی ها ، چراغ های دکوراتیو، نورهای پنهان، RGB و حتی Moving Head بهترین سیستم های نورپردازی نما، صحنه، سالن ها و غیره را عرضه می کنید.

ساختمان هوشمند

هوشمند سازی ساختمان در سعادت آباد

امنیت مسکن هوشمند

دوربین‌های مداربسته، اقسام سنسورهای حساس به حرکت، دود، آتش و غیره، به سیستم امنیتی چشم و گوش‌های بینا و شنوا خواهد داد تا در همـه زمان ۲۴ ساعت حافظ جان و مال شما در مسکن رویایی باشد.

مدیریت از راه دور مسکن هوشمند

خانه شما از راه دور قابل مدیریـت می‌باشد! با بهره گیری از کنترل‌های داخلی مثل مدیریـت تلویزیون، تبلت و غیره همـه سرویس‌­های مسکن قابل مدیریـت است.  هنگام خارج شدن از مسکن فراموش نموده ‌اید سیستم تهویه و چراغ‌ها را خاموش نمایید ؟ پرده‌ها را نکشیده و از فعال نمودن سیستم امنیتی مطمئن نمی باشید؟ فقط ضـروری می باشد با بهره گیری از تلفن همراه خود سناریو خارج شدن را گزینش نموده و سیستم امنیتی را روشن نمایید. مسکن رویایی دستورات شما را مثل ماموری وظیفه‌شناس انجام می دهد.

گرمایش و سرمایش هوشمند

برای کنترل سیستم سرمایش و گرمایش که به وسیله دستگاه تهویه مطبوع صورت می گیرد دمای پیش فرض به وسیله کاربرتنظیم می شود دمای خواسته شده آغاز به فعالیت می کند. دراین حالت زمانی که دمای فضای مذکور به حد مطلوب برسد فرمان توقف فعالیت سیستم سرمایش و گرمایش به وسیله برنامه از پیش مشـخص شده صادر می گردد که منجر به کم شدن استفاده انرژی می انجامد. شاید این پرسش پیش بیاید که با بهره گیری از ترموستات های سنتی هم می توان به همین هدف دست پیدا کرد!، ولی می بایست گفت سیستم هوشمند می تواند زمانی که درب یا پنجره ای در فضا باز می باشد سریعا تشخیص داده و سیستم گرمایش /سرمایش آن فضا را به شکل خودکار خاموش نمود و مانع از هدر رفتن انرژی شد. در حالی که این امر در هنگام بهره گیری از ترموستات سنتی میسر نیست. از طرفی امکان کنترل یک پارچه فن کویلها از جمله مزیت های سیستم هوشمند می باشد.

برای هوشمند سازی مدارس، منازل در سعادت آباد و تجهیزات هوشمند سازی در سعات آباد با ما تماس بگیرید

 تهران، سعادت آباد , بالاتر از میدان کاج , خیابان پنجم , شماره ۱۲ , واحد ۱

۰۲۱-۲۲۳۴۰۴۹۲

 info@rayanhooshmand.com

  rayanposhtiban1

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *