رایان هوشمند ارائه دهنده هوشمند سازی ساختمان و سیستم های BMS

امروزه با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان ها و ارتقاع آن به سمت اتوماسیون و هوشمند سازی انسان را قادر می سازد که بدون اتلاف وقت و جا به جایی مکانی بتواند نیاز های خود را براورده کند. خوشبختانه در دهه اخیر دستاوردهای این صنعت بسیار قابل توجه بوده به صورتی که در کشورهای پیشرفته این امر در ساخت و ساز به یک موضوع بدیهی تبدیل شده است.

خانه هوشمند

این شرکت خدمات خود را در زمینه مشاوره, طراحی و اجرای سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان های مسکونی , تجاری , اداری و آموزشی ارائه می نماید. رایان هوشمند با استفاده از پرسنل متخصص و کارآزموده و خلاق سعی به ایجاد ساختمان لوکس با استفاده از تکنوژی هوشمند جهت حفظ انرژی و جلوگیری از اتلاف منابع می نماید.

کنترل تجهیزات ساختمان از طریق اینترنت و شبکه با استفاده از تجهیزات BMS این مجموعه به سادگی امکان پذیر است و پرسنل واحد پشتیبانی نیز آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشند.

رایان هوشمند قصد دارد در راستای تکنولوژی نوین روز دنیا و با به کارگیری تجهیزات قدرتمند در این رمینه در راستای پیشرفت کشور عزیزمان گام بردارد.

ما با داشتن سابقه بالا در زمینه هوشمند سازی و نیروی متخصص با تجربه همراه با تحصیلات مرتبط در عرصه هوشمند سازی بیش از 150 پروژه موفق با کاربری مسکونی، تجاری، شرکتی، آموزشی و مدارس، راه،آب و کنترل از راه دور سامانه پالایش انجام داده ایم.

برای دیدن خدمات ما اینجا کلیک کنید

برای دیدن پروژه های ما اینجا کلیک کنید