فواید زندگی در یک خانه هوشمند

فواید زندگی در یک خانه هوشمند

فواید زندگی در یک خانه هوشمند

فواید زندگی در یک خانه هوشمند

آیا در فکر رفتن به یک خانه هوشمند هستید ؟ یکی از بزرگ‌ترین مزایای تکنولوژی اتوماسیون این است که می‌تواند به یک خانه بی‌روح در غیر این صورت تبدیل به یک قطعه از تکنولوژی مدرن تبدیل شود. به علاوه، تکنولوژی هوشمند مالک را در کنترل وسایل الکترونیکی خود با فشار یک دکمه قرار می‌دهد.

اگر در حال حاضر یک خانه موجود دارید، این امکان وجود دارد که محل اقامت خود را مجددا طراحی کنید و تعمیر و بازسازی بزرگی انجام دهید تا آن را به یک خانه شیک تبدیل کنید. از سوی دیگر، بسیاری از خانه‌های هوشمند امروزی از زمین ساخته شده‌اند و اتوماسیون به عنوان ویژگی طراحی کلیدی عمل می‌کند.

آیا استفاده از یک هاب خانه هوشمند نیاز است ؟

۱. خانه‌های هوشمند به طور باورنکردنی موجب راحتی و آسایش می شوند

زمانی که افراد خانه‌های هوشمند را می‌سازند، به طور معمول این کار را می‌کنند به دلیل این که راحتی بزرگ تجربه مالک است. با خرید یک خانه هوشمند موجود یا تبدیل کردن خانه به یک، شما می‌توانید از راه دور به همه سیستم‌های خود از جمله وسایل چند رسانه‌ای، سیستم‌های خنک‌کننده، سیستم‌های گرمایشی، سیستم‌های گرمایش، و چیزهای دیگر دسترسی داشته باشید.

صاحبان خانه با هارد دیسک‌های سخت، توانایی گوش دادن به صوت یا دیدن یک ویدیو در هر اتاق از خانه را دارند. به علاوه، برقراری ارتباط با افراد دیگر در داخل خانه از طریق سیستم‌های ارتباطی داخلی بسیار آسان‌تر است. هرگز نباید نگران باز کردن باز در باز برای یک غریبه باشید چون سیستم پایش ویدیو فورا به شما اطلاع می‌دهد چه کسی پشت در است.

دوربین های مدار بسته و نکاتی که باید در مورد آن ها بدانید

۲. امنیت بیشتر

فواید زندگی در یک خانه هوشمند

فواید زندگی در یک خانه هوشمند

زندگی در یک خانه هوشمند به دلیل دوربین‌های امنیتی اضافه‌شده و سیستم امنیتی پیشرفته مفید است. خانه‌هایی که با فن‌آوری هوشمند طراحی شده‌اند ، دارای سنسورهای حرکتی متصل به ایستگاه پلیس محلی هستند؛ آن‌ها به جای قفل معمولی نیاز به اثر انگشت و دسترسی به کارت دارند، که آن‌ها را به مکانی امن و امن برای زندگی تبدیل می‌کند.

با تمام ویژگی‌های امنیتی اضافی که به خانه‌های هوشمند افزوده می‌شود، برای دزدها و سایر انواع ناخواسته وارد خانه شما سخت‌تر و دشوارتر می‌شود. مالکان جدید به دلیل ویژگی‌های امنیتی اضافی و امنیت و امنیت که احساس می‌کنند در یک خانه امن زندگی می‌کنند ، به خانه‌های هوشمند نقل‌مکان می‌کنند که باید غافلگیر شوند.

پنج راه ساده و ارزان اما کاملا کاربردی برای هوشمند سازی خانه ها

۳. دسترسی‌پذیری خانه هوشمند

شما ممکن است این را درک نکنید، اما خانه‌های هوشمند با تکنولوژی قابلیت دسترسی طراحی شده‌اند که این کار را برای افراد معلول و افراد مسن آسان‌تر می‌کند. بسیاری از سیستم‌ها با فرمان صدا کنترل می‌شوند، که این کار را ساده می‌سازد که درها را قفل کنید ، از کامپیوتر استفاده کنید ، یک تلفن کار کنید، و روشنایی را در داخل خانه کنترل کنید.

اگر شما مسن یا ناتوان هستید، می‌توانید بسیاری از ویژگی‌های مهم در خانه را بدون نیاز به بلند شدن از صندلی خود کنترل کنید. علاوه بر این ، اتوماسیون خانه هوشمند عالی است ، چون صاحبان ملک می‌توانند وظایف را پیشاپیش مانند آبیاری چمن‌ها برنامه‌ریزی کنند، چراغ‌های بیرون را روشن کنند ، و آژیر خطر را در زمانی مشخص تنظیم کنند. دیگر نیازی نیست که به طور منظم این وظایف دشوار را انجام دهید.

به گفته Z Outlet، یک ارائه کننده محصولات Wave Z، ” چیزی که شما می‌خواهید اطمینان حاصل کنید یک کنترل‌کننده هاب هوشمند است که همه چیز را از روشنایی، زودپز برنج تا ترموستات کنترل می‌کند. همه دستگاه‌ها با همه هاب سازگار نیستند بنابراین مهم است که مطمئن شوید محصولاتی که می‌خواهید با مدل هاب شما سازگار باشند “.

واضح است که وقتی یک خانه هوشمند به درستی تنظیم می‌شود، اتوماسیون خانگی را به سطح بعدی می‌برد و کارها و فعالیت های بیهوده زیادی را از بین می‌برد ، بنابراین مالکان دیگر نیازی به اجرای آن‌ها ندارند.

بهترین تجهیزات هوشمند خانه در سال ۲۰۱۸

نتیجه‌گیری

همانطور که می‌بینید، فواید بسیاری برای زندگی در یک خانه هوشمند وجود دارد. اگر شما تا به حال می‌خواستید از آخرین فن‌آوری استفاده کنید، حالا زمان آن است که با خرید یا طراحی یک خانه هوشمند این کار را انجام دهید.

منبع : www.techworm.net

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *